F & Y wspaniale smakuje

Zdrowe odżywianie nie musi być monotonne! W Fit and Yummy wszystkie potrawy są smaczne i jednocześnie zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane. Będziesz zdziwiony jak wyjątkowe w smaku może być zdrowe i dietetyczne jedzenie.

F & Y to najwyższa jakość

W FIT and YUMMY przykładamy ogromną wartość do jakości serwowania naszych posiłków oraz do tego, aby poinformować klienta o tym, z czego składają się nasze potrawy.

Ćwicz z Fit and Yummy

Stwórz swoją nową wysportowaną Fit sylwetkę! Dopełnieniem do naszych zbilansowanych i zdrowych posiłków będzie odpowiednio dobrany trening. Pomożemy Ci znaleźć aktywność fizyczną, której potrzebujesz i, którą pokochasz.

Z Naszym Cateringiem

Dobierzesz odpowiednio zbilansowaną dietę, która wpłynie na zdrowsze funkcjonowanie Twojego organizmu i przyczyni się w wielkiej mierze do osiągnięcia wymarzonej FIT sylwetki.
zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

Jaką dietę wybrać by schudnąć? 

 

 


Wzrost świadomości społecznej i chęć zmiany swojego wyglądu przyczynia się do poszukiwania skutecznie działającej diety, która pozwoli nam szybko uporać się z problemem nadwagi. Do naszej dyspozycji jest kilka, a nawet kilkanaście bardzo popularnych diet wspomagających odchudzanie....a rodzajów diet, tysiące. 

 


Dieta Dukana – jest nazywana również „dietą białkową” to jedna z nowszych i bardzo popularnych metod na odchudzanie. Jest to dieta wymagająca, ale też oferująca w zamian bardzo szybkie efekty działania. Dieta składa się z kilku etapów i są znane głosy, że może obciążać działanie niektórych organów wewnętrznych.

Dieta Kwaśniewskiego – to dieta znana także, jako „dieta optymalna” opierająca się o niskie spożycie białka i duże ilości produktów wysokotłuszczowych.

Dieta według grupy krwi – jest to dieta odchudzająca bazującą na tym, jaką posiadamy grupę krwi. W oparciu o to dobieramy produkty żywnościowe, które służą naszemu organizmowi oraz te, które powinniśmy wyeliminować z naszego menu.

Dieta kapuściana – jedna z najbardziej znanych diet monoskładnikowych. Krótki okres trwania zachęca wiele osób do jej stosowania w swoim procesie odchudzania. Przez okres jednego tygodnia spożywamy specjalna zupę kapuścianą. Jest uważana za jedną z bardziej skutecznie działających diet.

Dieta dr Dąbrowskiej – to chyba jedna z najmłodszych a przynajmniej bardziej propagowanych obecnie diet. Dieta działa na zasadzie leczniczego detoksu owocowo – warzywnego oczyszczającego nasz organizm z toksyn. Dla niektórych może się ona wydawać zbyt wymagająca dietą.

Dieta 1000 kalorii – przez wiele osób jest postrzegana za jedną z najczęściej wybieranych i stosowanych diet. Jej podstawa jest przeliczanie spożywanych kalorii, picie dużej ilości wody i przestrzeganie zasady spożywania 5 posiłków dziennie.

Dieta kopenhaska – chociaż jest to dieta nie gwarantująca jakichś nadzwyczajnych efektów, to jest ona jednak bardzo smaczna i wpływająca na usprawnienie przemiany materii.


 

 


Co więc wybrać???

 

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem przy chęci zredukowania wagi jest zbilansowana dieta z odpowiednio dobraną kalorycznością. 

W takiej sytuacji naprawdę warto postawić na sprawdzony i sprawnie działający catering dietetyczny.