F & Y wspaniale smakuje

Zdrowe odżywianie nie musi być monotonne! W Fit and Yummy wszystkie potrawy są smaczne i jednocześnie zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane. Będziesz zdziwiony jak wyjątkowe w smaku może być zdrowe i dietetyczne jedzenie.

F & Y to najwyższa jakość

W FIT and YUMMY przykładamy ogromną wartość do jakości serwowania naszych posiłków oraz do tego, aby poinformować klienta o tym, z czego składają się nasze potrawy.

Ćwicz z Fit and Yummy

Stwórz swoją nową wysportowaną Fit sylwetkę! Dopełnieniem do naszych zbilansowanych i zdrowych posiłków będzie odpowiednio dobrany trening. Pomożemy Ci znaleźć aktywność fizyczną, której potrzebujesz i, którą pokochasz.

Z Naszym Cateringiem

Dobierzesz odpowiednio zbilansowaną dietę, która wpłynie na zdrowsze funkcjonowanie Twojego organizmu i przyczyni się w wielkiej mierze do osiągnięcia wymarzonej FIT sylwetki.
zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

Zalety diety pudełkowej. 

 

Brak czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków to problem, z jakim zmaga się wiele osób pragnących schudnąć lub zacząć zdrowiej się odżywiać. Spędzając większą część dnia w pracy lub na zajęciach, ciężko jest wygospodarować czas i energię na gotowanie i obmyślanie jadłospisów. Zaplanowanie posiłków także nie jest zadaniem łatwym - nie każdy wie, jak dobrać produkty w sposób, który pozwoli na dostarczenie do organizmu wszystkich niezbędnych mu witamin i składników odżywczych. Doskonałym rozwiązaniem jest w takich sytuacjach dieta pudełkowa.Czym jest dieta pudełkowa? 

 

Po zamówieniu diety pudełkowej otrzymujemy przygotowany przez profesjonalistę - dietetyka jadłospis, uwzględniający wszystkie niezbędne produkty i odpowiednią dla naszych potrzeb dzienną ilość kalorii. Ponadto, otrzymujemy przepisy i wskazówki odnośnie przygotowywania posiłków, a także większość niezbędnych składników. Dania wystarczy więc przyrządzić zgodnie z przepisami - nie trzeba zastanawiać się, jak skomponować jadłospis, ani martwić się o zakupienie niezbędnych produktów.


 


Zalety diety pudełkowej

 

- Możliwość szybkiego przygotowania posiłków - to doskonała opcja dla osób zapracowanych, niemających dużo wolnego czasu
- Gotowy jadłospis, produkty i lista rzeczy, które trzeba kupić
- Brak konieczności codziennego liczenia kalorii
- Nie wymaga wiedzy na temat zdrowego odżywiania, a nawet pozwala nauczyć się tego, jak należy komponować zdrowe posiłki
- Odpowiednio stosowana pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów
- Wszystkie posiłki są smaczne i zdrowe