zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

O Fit and Yummy

Catering dietetyczny Fit and Yummy stworzony został przez pasjonatów smacznego i zdrowego jedzenia. Najpierw był wyrafinowany smak i kulinarny gust, który nie pozwalał odejść od talerza przed jego całkowitym opróżnieniem. Potem nadeszła wiedza o kaloryczności, makroskładnikach i bilansowaniu posiłków. Z połączenia tych dwóch wspaniałych cech powstał najlepszy catering we Wrocławiu. Fit and Yummy to dbałość o szczegóły w składzie potraw, staranny dobór składników diet, oraz dobór przypraw i dodatków tak, abyś nie mógł powiedzieć, że danie „było ok” . Danie zawsze będzie wyśmienite!!!!


Szef Naszej kuchni.

        Karolina - od ponad 4 lat odpowiada za przepyszne dania w FIT and YUMMY. Pasjonatka gotowania i odkrywania nowych smaków. Kulinarny szperacz, który jest w stanie przerobić każde danie, które Państwo uwielbiają na zdrową wersję fit :) Nie cierpi nudy w kuchni i Państwu też nie pozwoli się nudzić.

       

 
Dietetyk.
            Techniczne wsparcie w zakresie dietetyki naszej FIT kuchni zapewnia Iza z Wrocławia. Iza rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące diety i składu posiłków. Pomoże dobrać indywidualne rozwiązania, dostosowane tylko dla Ciebie.
agata
Trener.

          Pomógł już wielu osobom we Wrocławiu.  Chcesz zacząć przygodę z siłownią? Stracić kilka kilogramów balastu lub rozbudować muskulaturę? Jarek dopilnuje, aby Twój trening był efektywny oraz zadba o to, abyś wszystkie ćwiczenia wykonał poprawnie i bezpiecznie.

jarek