zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?  

 

     Ciągle jesteśmy zabiegani, dlatego nie zawsze mamy czas na przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku. Kończy się to szybkim jedzeniem na mieście, bądź wybraniem posiłków błyskawicznych do zrobienia i przy okazji mocno przetworzonych i niezdrowych. Okazuje się, jednak, że mimo braku czasu możemy odżywiać się zdrowo i racjonalnie - z pomocą przychodzi nam dieta pudełkowa. 

 


Catering dietetyczny - codzienna porcja zdrowia

      

Catering dietetyczny pozwala na zdrową dietę przy jednoczesnej oszczędności czasu. Nie musimy go tracić na przygotowywanie zdrowych potraw - wolne chwile możemy poświęcić na coś innego bez rezygnacji ze zbilansowanej diety. Codziennie rano dostaniemy pudełka z posiłkami na dany dzień - to duża wygoda, dzięki, której nie musimy martwić się sporządzaniem jadłospisu, robieniem zakupów, czy przygotowaniem posiłku. 

 

pudełkowa1
Rodzaje diet.
            

        W ofercie cateringów dietetycznych zawsze jest kilka diet do wyboru. Pozwala to na wybranie takiej, która będzie idealnie dostosowana do naszych potrzeb. Dieta optimum zakłada zasadę 50-30-20, czyli stosunek węglowodanów, białek i tłuszczów. Dieta indywidualna pozwala na wybranie posiłków uwzględniając indywidualny dobór ich kaloryki - od 1200 do 3500 kcal. Catering No Fish przeznaczony jest dla każdego, kto nie przepada za rybami, a chęć by jego diet była bogata w źródła białka i nienasycone tłuszcze. Fit wypieki to gratka dla tych, którzy lubią słodycze, a chcą wybierać zdrowsze i mniej kaloryczne opcje. 

pudełkowa 2
Dieta pudełkowa Wrocław  .

          

        Dieta pudełkowa to alternatywa dla każdego. Mogę się na nią zdecydować osoby, które są bardzo zapracowane, ale także wszyscy Ci, którym zależy na zdrowych posiłkach, a nie potrafią umiejętnie skomponować diety. W ofercie diety znajduje się dieta optimum, dieta indywidualna, dieta no fish oraz fit wypieki.

 

pudelkowa 3
Kto powinien się zdecydować na dietę pudełkową?

          

       

      Dieta pudełkowa jest dla każdego, jednak są przypadki, w których jest ona szczególnie polecana. Dotyczy to między innymi osób, które są bardzo zapracowane a zależy im na zdrowym odżywianiu. Takie osoby skorzystają z cateringu dietetycznego podwójnie - zdrowo jedząc i oszczędzając czas.

 

 

 

       Nie można także zapominać o osobach, które zmagają się z nadwagą. Tym catering dietetyczny także pomoże - wystarczy wybrać dietę indywidualną i odpowiednią kalorykę, która pozwoli na mądre zrzucanie nadprogramowych kilogramów. Do wyboru diety od 1200 do 2500 kal - zarówno dla tych, którzy planują w czasie diety ćwiczyć i takich, którzy chcą schudnąć przy pomocy tylko i wyłącznie diety. 

 

 

pudelkowa
Zdrowy catering na imprezy.

          

        

       Catering dietetyczny to także doskonały pomysł na imprezy. W naszej ofercie znajdują się zdrowe wypieki, które będą smaczną alternatywą dla tych, którzy chcą zdrowo i smacznie zjeść.

 

 

        Jeśli Twoje tempo życia jest zdecydowanie za szybkie, pragniesz się zdrowo odżywiać, bądź jesteś na diecie - to dieta pudełkowa jest w sam raz dla Ciebie. Wygoda, oszczędność czasu i codzienna dostawa pysznego jedzenia - czego tu chcieć więcej? Spróbuj, a przekonasz się sam!

pudelkowa 5