zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

 

Regulamin świadczenia usług oraz sprzedaży produktów cateringu dietetycznego Fit and Yummy 

 

§1 Postanowienia ogólne

 

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usług firmy Fit and Yummy - Future food service Kacper Setkowicz
 2. Właścicielem cateringu jest KacperSetkowicz prowadzący działalność gospodarczą o nazwie Future food service Kacper Setkowicz, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod NIP 8942842045, Grabiszyńska 100/9 , 53-437  Wrocław.
 3. Firma Future food service Kacper Setkowicz - Fit and yummy (usługodawca) świadczy usługi w zakresie przygotowywania i dostarczania zestawów cateringowych na terenie miasta Wrocław. Ponadto doradztwa dietetycznego, żywieniowego i treningowego. Sprzedaży produktów i suplementów wspomagających proces kształtowania sylwetki.
 4. Klient (usługobiorca) – osoba, która złoży zamówienie na usługę lub produkt oferowany przez usługodawcę.
 5. Usługobiorca składając zamówienie, deklaruje jednocześnie, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz akceptuje wszystkie jego zapisy.
 6. Wszystkie materiały foto, ideo oraz treśći umieszczone na stronie są wasnością firmy Future food service Kacper Setkowicz / Fit and Yummy, która posiada wszelakie prawa autorskie do tych materiałów. Wszelkie kopiowanie i udostępnianie tych materiałów w celach innych niż promowanie firmy Future food service Kacper Setkowicz / Fit and Yummy jest zabronione.

 

§2 Przedmiot zamówienia

 

 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wyprodukowaniu i dostarczeniu zestawu posiłków. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, skomponowane i spakowane w dostosowane do tego pojemniki.
 2. Przedmiot zamówienia dostępny jest w cenie:

 

 

̴1200kcal

̴1500kcal

̴1800kcal

̴2100kcal

̴2500kcal

̴3000kcal

5 posiłków

55 PLN

58 PLN

61 PLN

64 PLN

67 PLN

75 PLN

4 posiłki

50 PLN

53 PLN

55 PLN

58 PLN

62 PLN

-

3 posiłki

47 PLN

50 PLN

52 PLN

55 PLN

58 PLN

-

 

          3. Catering Fit and Yummy gwarantuje, że wszystkie oferowane przez niego posiłki są kalorycznie odpowiadające opisowi.

        4. Zestawy należy przechowywać w temperaturze do 10 stopni Celsjusza.

        5. Catering Fit and Yummy nie pracuje w weekendy,to znaczy nie ma odrębnego menu na dni weekendowe. Klienci, którzy chcą skorzystać z cateringu również w weekendy mogą otrzymać podwójny zestaw piątkowy. Chęć takiego rozwiązania należy zgłaszać podczas zamówienia. Domyślnie zamówienie zawarte będzie na dni robocze bez weekendów.

 

§3 Zamówienie 

 1. Składanie zamówienia
  • Zamówienie w formie pisemnej można złożyć pocztą elektroniczną za pośrednictwem naszego adresu e-mail, lub korzystając ze sklepu internetowego zamieszczonego na naszej witrynie.
  • Zamówienie w formie umowy słownej można złożyć za pośrednictwem telefonu poprzez kontakt z naszymi numerami telefonu. 

 2. Zmiana i anulowanie
  • Anulować lub przesunąć w czasie zamówienie można najpóźniej 48 godzin przed wyznaczonym czasem dostawy. Anulowania zgłoszone na mniej niż 48 godzin przed dostawą mogą być wzięte po uwagę jedynie w przypadku gdy informacja o tym nie została przekazana na kuchnie. W przeciwnym razie zamówienie zrealizowane zostanie zgodnie z zawartą umową. 
 3. Wypadki losowe i siła wyższa
  • W przypadku wystąpienia wypadku losowego lub siły wyższej Catering dietetyczny Fit and Yummy zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia lub przesunięcia dnia realizacji zamówieni do chwili w której następstwa wypadku losowego ustaną.
  • W przypadku wystąpienia wypadku losowego lub siły wyższej opłaty uiszczone za catering w danym dniu przesunięte zostaną na dzień następujący po ustaniu następstw wypadku losowego lub siły wyższej.

  

§4 Dostawa

 

 1. Dostawy realizowane będą wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym oraz po ustaleniu postępowania w razie nie obecności klienta pod określonym adresem o określonej porze
 2. Dostawa może być zrealizowana nie wcześniej niż 48h od złożenia zamówienia. Czas ten potrzebny jest na zbilansowanie, przeliczenie, i wyprodukowanie zestawu pięciu zbilansowanych posiłków będących przedmiotem zamówienia.
 3. Dostawa może być zrealizowana jedynie po zaksięgowaniu lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu, pocztą elektroniczną.

 

§5 Płatności i ceny

 

 1. Rodzaje i formy  Płatności można dokonywać za pośrednictwem platformy Pay Pal, za pośrednictwem przelewu bankowego lub, po uprzednim ustaleniu, przy odbiorze zestawu.
 2. Rabaty na zestawy mogą zostać udzielane jedynie klientom którzy korzystają z usług cateringu ponad miesiąc oraz opłacili minimum miesięczny abonament z góry.
 
§6 Zwroty środków

 1. Zwrot środków za zestawy anulowane z przyczyn losowych lub anulowane zgodnie z regulaminem nastąpią niezwłocznie, do max 14 dni od zasygnalizowania chęci zwrotu.
 2. Zwrot środków, w przypadkach płatności za pośrednictwem platform płatniczych, pomniejszony będzie o prowizje pobraną przez daną platformę. 1.5%-2.5%.