zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

   

           Nasze diety optimum układane są według zasady 50-30-20. Liczby te wyrażają procentowy udział kalorii pochodzących, odpowiednio, z węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Tak zbilansowana dieta jest, w większości przypadków, najefektywniejsza do dostarczania organizmowi, niezbędnej do zdrowego funkcjonowania, energii.

           Skontaktuj się z nami aby dobrać odpowiedni wariant kaloryczności lub skorzystaj z naszej klasyfikacji wstępnej klikając SPRAWDŹ CZEGO POTRZEBUJESZ


zamów4-do-content.png

         

     

       Nasza standardowa oferta  obejmuje diety w zakresie 1200-2500 kcal. Nie mniej jednak doskonale wiemy, że z racji wykonywanej pracy lub uprawiania sportu, Twoje zapotrzebowanie kaloryczne może być dużo wyższe. Mamy ofertę również dla Ciebie ! Skontaktuj się z nami: fitandyummy@fitandyummy.pl lub wypełnij formularz. Przeprowadzimy z Tobą krótką ankietę i dobierzemy zestaw odpowiedni dla Twoich indywidualnych potrzeb.


zamów2-do-content.png

         

    

         Ryby to bardzo dobre i bogate źródło białka i nienasyconych tłuszczów, ale nie jedna osoba ryb po prostu nie lubi.
         Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dietę tak, aby każda potrawa smakowała wspaniale i była zjadana do końca.


zamów1-do-content.png

         

   

          Niskokaloryczne, bez zawartości cukru i wyborne w smaku. Doskonałe jako poczęstunek na seminaria, spotkania, imprezy okolicznościowe  i firmowe. Wyśmienite w smaku, w całości zbilansowane i ze zdrowych nieprzetworzonych produktów.

 

zamów3-do-content.png

         

   

         Przetestuj naszą ofertę i przekonaj się, że nasz dietetyczny catering jest lepszy i w atrakcyjniejszej cenie niż Twój dotychczasowy catering. Nigdzie indziej we Wrocławiu nie zjesz tak smacznie i fit, jak w FIT and YUMMY.  

         Oferujemy Ci zestaw testowy w super promocyjnej cenie 41 PLN. Dostaniesz za to komplet posiłków 1200 kcal na cały dzień.


zamów5-do-content.png