F & Y wspaniale smakuje

Zdrowe odżywianie nie musi być monotonne! W Fit and Yummy wszystkie potrawy są smaczne i jednocześnie zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane. Będziesz zdziwiony jak wyjątkowe w smaku może być zdrowe i dietetyczne jedzenie.

F & Y to najwyższa jakość

W FIT and YUMMY przykładamy ogromną wartość do jakości serwowania naszych posiłków oraz do tego, aby poinformować klienta o tym, z czego składają się nasze potrawy.

Ćwicz z Fit and Yummy

Stwórz swoją nową wysportowaną Fit sylwetkę! Dopełnieniem do naszych zbilansowanych i zdrowych posiłków będzie odpowiednio dobrany trening. Pomożemy Ci znaleźć aktywność fizyczną, której potrzebujesz i, którą pokochasz.

Z Naszym Cateringiem

Dobierzesz odpowiednio zbilansowaną dietę, która wpłynie na zdrowsze funkcjonowanie Twojego organizmu i przyczyni się w wielkiej mierze do osiągnięcia wymarzonej FIT sylwetki.
zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

Oferta - Dieta INDYWIDUALNA

   

              Intensywniejszy trening (3 i więcej razy w tygodniu) wymaga, aby dostarczyć organizmowi więcej wartości odżywczych niż w przypadku mniejszej aktywności fizycznej lub jej braku. Dieta indywidualna układana jest przez naszych ekspertów na podstawie wywiadu żywieniowego.

              Dieta Indywidualna w FIT and YUMMY to gwarancja dostarczenia mięśniom odpowiedniej ilości białka potrzebnego do ich wzrostu. To także spełnienie zapotrzebowania na energię dla Twojego organizmu.

              Każdy organizm jest inny i każdy ma inne potrzeby. Jeden organizm pracuje doskonale na „paliwo węglowodanowe”, inny wydajniej  i korzystniej czuje się na „paliwie tłuszczowym”. Eksperci FIT and YUMMY pomogą, doradzą i skomponują zestaw dopasowany indywidualnie pod Twoje potrzeby i wymagania.

              Dieta Indywidualna w FIT and YUMMY jest skierowana do osób czynnie uprawiających sport, do osób używających siły podczas pracy, lub jedno i drugie.

              Potrzebujesz jeden lub 2 posiłki, aby dopełnić Twoją zbilansowaną dietę ? Skontaktuj się z nami FIT and YUMMY.

     Nasza standardowa oferta  obejmuje diety w zakresie 1200-2100 kcal. Nie mniej jednak doskonale wiemy, że z racji wykonywanej pracy lub uprawiania sportu, Twoje zapotrzebowanie kaloryczne może być dużo większe. Mamy ofertę również dla Ciebie! Skontaktuj się z nami fitandyummy@fitandyummy.pl . Przeprowadzimy z Tobą krótką ankietę i dobierzemy zestaw odpowiedni dla Twoich indywidualnych potrzeb.

 

 

zamów2-do-content.png