zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

Oferta - Dieta OPTIMUM

 

                Nasze diety FIT-Optimum są doskonałym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla większości adeptów zdrowego trybu życia. Starannie dobrane nieprzetworzone produkty gwarantują naszemu organizmowi najwyższej klasy paliwo do optymalnego funkcjonowania.

               Skrupulatnie obliczona kaloryczność zestawów FIT-Optimum gwarantuje pełną kontrolę nad poziomem otłuszczenia naszego ciała. Odpowiednie dobranie kaloryczności diety, w oparciu o podstawowe informacje o Tobie, gwarantują efekty w redukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz poprawę samopoczucia i wydajności organizmu.

               Nasze diety FIT-Optimum to, w porównaniu do konkurencji, najpewniejsza, najtańsza i najbardziej ekskluzywna recepta na smukłą Fit sylwetkę.

               Zestawy FIT-Optimum są idealnym dopełnieniem do zdrowego trybu życia dla osób, które w codziennym pędzie za karierą i obowiązkami, wysoko cenią czas stracony na przyrządzaniu posiłków i w kolejce po zakup produktów.

               Korzystając z zestawów FIT-Optimum oszczędzasz czas, pieniądze i zdrowie. Suma cen produktów i czasu ( od 1 do 2 godzin dziennie = 30 godzin w miesiącu ) daje kwotę o wiele wyższą niż miesięczny abonament w FIT and YUMMY.

              Nasze diety optimum układane są wedle zasady 50-30-20. Liczby te wyrażają procentowy udział kalorii pochodzących, odpowiednio, od węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Tak zbilansowana dieta jest, w większości przypadków, najefektywniejsza, aby dostarczyć organizmowi niezbędnej do zdrowego funkcjonowania energii.

           Skontaktuj się z nami, aby dobrać odpowiedni wariant kaloryczności lub skorzystaj z naszej klasyfikacji wstępnej klikając SPRAWDŹ CZEGO POTRZEBUJESZ

 

zamów4-do-content.png