F & Y wspaniale smakuje

Zdrowe odżywianie nie musi być monotonne! W Fit and Yummy wszystkie potrawy są smaczne i jednocześnie zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane. Będziesz zdziwiony jak wyjątkowe w smaku może być zdrowe i dietetyczne jedzenie.

F & Y to najwyższa jakość

W FIT and YUMMY przykładamy ogromną wartość do jakości serwowania naszych posiłków oraz do tego, aby poinformować klienta o tym, z czego składają się nasze potrawy.

Ćwicz z Fit and Yummy

Stwórz swoją nową wysportowaną Fit sylwetkę! Dopełnieniem do naszych zbilansowanych i zdrowych posiłków będzie odpowiednio dobrany trening. Pomożemy Ci znaleźć aktywność fizyczną, której potrzebujesz i, którą pokochasz.

Z Naszym Cateringiem

Dobierzesz odpowiednio zbilansowaną dietę, która wpłynie na zdrowsze funkcjonowanie Twojego organizmu i przyczyni się w wielkiej mierze do osiągnięcia wymarzonej FIT sylwetki.
zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

   

     Przygotowaliśmy również ofertę promocyjną dla klientów współpracujących z naszymi zaprzyjaźnionymi trenerami oraz dietetykami. Jeżeli Twój trener poleci Ci nasz Fit catering to w zamówieniu powołaj się na niego, a do wszystkich cen (z wyjątkiem zestawu testowego) doliczony zostanie rabat 5%

 

 

 

    Dla klientów, którzy już nam zaufali, przygotowaliśmy specjalny promocyjny cennik. Jadasz u nas dłużej, niż 2 tygodnie? Możesz liczyć na 5% zniżki na posiłki. Natomiast jeśli catering dietetyczny FIT and YUMMY przypadł Ci do gustu i zostaniesz z nami ponad miesiąc, Twoja oferta będzie uzgadniana indywidualnie i na pewno pozostaniesz z nami na jeszcze dlużej :)

 

 

*maksymalna zniżka, dla klientów korzystających z usług cateringu dietetycznego Fit and YUMMY, wynosi 10%.