F & Y wspaniale smakuje

Zdrowe odżywianie nie musi być monotonne! W Fit and Yummy wszystkie potrawy są smaczne i jednocześnie zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane. Będziesz zdziwiony jak wyjątkowe w smaku może być zdrowe i dietetyczne jedzenie.

F & Y to najwyższa jakość

W FIT and YUMMY przykładamy ogromną wartość do jakości serwowania naszych posiłków oraz do tego, aby poinformować klienta o tym, z czego składają się nasze potrawy.

Ćwicz z Fit and Yummy

Stwórz swoją nową wysportowaną Fit sylwetkę! Dopełnieniem do naszych zbilansowanych i zdrowych posiłków będzie odpowiednio dobrany trening. Pomożemy Ci znaleźć aktywność fizyczną, której potrzebujesz i, którą pokochasz.

Z Naszym Cateringiem

Dobierzesz odpowiednio zbilansowaną dietę, która wpłynie na zdrowsze funkcjonowanie Twojego organizmu i przyczyni się w wielkiej mierze do osiągnięcia wymarzonej FIT sylwetki.
zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

 

    Specjalną zniżkową cenę mamy dla zalogowanych użytkowników.
Wystarczy polubić na Fan Page na facebook i powiadomić nas o tym podczas zamówienia, lub zalogować się na naszej stronie, podać swojego maila i potwierdzić. Następnie powiadomić nas o tym, a wszystkie nasze ceny (z wyjatkiem ceny zestawu testowego) będą obniżone o 5%.
 

 

   

     Przygotowaliśmy również ofertę promocyjną dla klientów współpracujących z naszymi zaprzyjaźnionymi trenerami oraz dietetykami. Jeżeli Twój trener poleci Ci nasz Fit catering to w zamówieniu powołaj się na niego, a do wszystkich cen (z wyjątkiem zestawu testowego) doliczony zostanie rabat 5%

 

 

 

    Dla klientów, którzy już nam zaufali, przygotowaliśmy specjalny promocyjny cennik. Jadasz u nas dłużej, niż 2 tygodnie? Możesz liczyć na 5% zniżki na posiłki. Natomiast jeśli catering dietetyczny FIT and YUMMY przypadł Ci do gustu i zostaniesz z nami ponad miesiąc, Twoja oferta będzie uzgadniana indywidualnie i na pewno pozostaniesz z nami na jeszcze dlużej :)

 

 

*maksymalna zniżka, dla klientów korzystających z usług cateringu dietetycznego Fit and YUMMY, wynosi 10%.