zadzwoń do nas
Sprawdź czego potrzebujesz
Aktualne menu
Nasze ceny
Zamów zestaw

Sprawdź czego potrzebujesz

podaj swoje dane
wybierz płeć
określ cel diety
podaj swoją aktywność
ile posiłków jadasz dziennie
Twój wynik to: 0 kcal
Powyższy kalkulator oblicza Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przy pomocy wzoru Harrisa i Benedicta oraz wskaźnika aktywności fizycznej. Wiele danych przyjmuje uśrednionych. Nie uwzględnia między innymi Twojej budowy ciała, rodzaju treningu i zakłada spadek lub wzrost masy ciała w tempie mniej więcej 2 kg na miesiąc. Jeśli zależy Ci na szczegółowych wyliczeniach skontaktuj się z nami. Jeżeli natomiast chcesz zbudować masę mięśniową lub/i trenujesz więcej niż 3 razy w tygodniu, skontaktuj się z nami koniecznie celem doboru odpowiedniej diety. 

fitandyummy@fitandyummy.pl

dieta 1200 kcal

polecamy

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest bardzo małe.
Chcesz zredukować wagę Swojego ciała? Pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej ? Pamiętaj, że głodzenie organizmu nie jest zdrowe ani nie przyniesie pożądanych skutków jeśli będziesz podjadać poza posiłkami.

Dieta FIT-Optimum 1200 jest najmniejszym kalorycznie zestawem. Przy znikomej aktywności i nie wielkich gabarytach organizmu , dostarczy mu odpowiednich wartości odżywczych.
zamów teraz >>

dieta 1500 kcal

polecamy

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest nie wielkie.
Chcesz zredukować wagę Swojego ciała? Pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej ? Pamiętaj, że głodzenie organizmu nie jest zdrowe ani nie przyniesie pożądanych skutków jeśli będziesz podjadać poza posiłkami.

Dieta FIT-Optimum 1500 zapewni komplet wartości odżywczych dla Twojego organizmu. I pomoże kontrolować poziom tkanki tłuszczowej. Pamiętaj jednak, jeśli chcesz ćwiczyć na siłowni i zbudować masę mięśniową będziesz potrzebować innego zestawienia. W gdy chcesz ćwiczyć 3 i więcej raza w tygodniu, zachęcamy do kontaktu w celu ułożenia diety indywidualnej.
zamów teraz >>

dieta 1800 kcal

polecamy

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest umiarkowane, jeśli uprawiasz sport nie więcej niż 3 razy w tygodniu to dieta 1800 będzie dla Ciebie optymalna.
Dieta FIT-Optimum 1800 zapewni komplet wartości odżywczych dla Twojego organizmu. I pomoże kontrolować poziom tkanki tłuszczowej. Pamiętaj jednak, jeśli chcesz ćwiczyć na siłowni i zbudować masę mięśniową będziesz potrzebować innego zestawienia. I zachęcamy do kontaktu w celu ułożenia diety indywidualnej.
zamów teraz >>

dieta 2100 kcal

polecamy

Twoje zapotrzebowanie na kalorie jest dość wysokie, jeśli Twój organizm jest duży i nie trenujesz więcej niż 3 razy w tygodniu to dieta 2100 kcal będzie dla Ciebie optymalna.
Dieta FIT-Optimum 2100 zapewni komplet wartości odżywczych dla Twojego organizmu. I pomoże kontrolować poziom tkanki tłuszczowej. Pamiętaj jednak, jeśli chcesz ćwiczyć na siłowni i zbudować masę mięśniową będziesz potrzebować innego zestawienia. I zachęcamy do kontaktu w celu ułożenia diety indywidualnej.
zamów teraz >>

Dieta indywidualna

polecamy

Twoje zapotrzebowanie na kalorie jest duże. Uprawiasz sport, lub/i pracujesz fizycznie, Twój organizm jest duży i potrzebujesz odpowiednio go odżywiać. Skontaktuj się z nami celem dobrania diety indywidualnie dla Ciebie.
Zależy nam abyś był zadowolony z posiłków i nie czuł głodu między posiłkami.
zamów teraz >>