Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?

Ciągle jesteśmy zabiegani, dlatego nie zawsze mamy czas na przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku. Kończy się to szybkim jedzeniem na mieście, bądź wybraniem posiłków błyskawicznych do zrobienia i przy okazji mocno przetworzonych i niezdrowych. Okazuje się, jednak, że mimo braku czasu możemy odżywiać się zdrowo i racjonalnie – z pomocą przychodzi nam dieta pudełkowa. 

Catering dietetyczny – codzienna porcja zdrowia

Catering dietetyczny pozwala na zdrową dietę przy jednoczesnej oszczędności czasu. Nie musimy go tracić na przygotowywanie zdrowych potraw – wolne chwile możemy poświęcić na coś innego bez rezygnacji ze zbilansowanej diety. Codziennie rano dostaniemy pudełka z posiłkami na dany dzień – to duża wygoda, dzięki, której nie musimy martwić się sporządzaniem jadłospisu, robieniem zakupów, czy przygotowaniem posiłku. 

Rodzaje diet

        W ofercie cateringów dietetycznych zawsze jest kilka diet do wyboru. Pozwala to na wybranie takiej, która będzie idealnie dostosowana do naszych potrzeb. Dieta optimum zakłada zasadę 50-30-20, czyli stosunek węglowodanów, białek i tłuszczów. Dieta indywidualna pozwala na wybranie posiłków uwzględniając indywidualny dobór ich kaloryki – od 1200 do 3500 kcal. Catering No Fish przeznaczony jest dla każdego, kto nie przepada za rybami, a chęć by jego diet była bogata w źródła białka i nienasycone tłuszcze. Fit wypieki to gratka dla tych, którzy lubią słodycze, a chcą wybierać zdrowsze i mniej kaloryczne opcje. 

Dieta pudełkowa Wrocław

        Dieta pudełkowa to alternatywa dla każdego. Mogę się na nią zdecydować osoby, które są bardzo zapracowane, ale także wszyscy Ci, którym zależy na zdrowych posiłkach, a nie potrafią umiejętnie skomponować diety. W ofercie diety znajduje się dieta optimum, dieta indywidualna, dieta no fish oraz fit wypieki.

Kto powinien się zdecydować na dietę pudełkową?

      Dieta pudełkowa jest dla każdego, jednak są przypadki, w których jest ona szczególnie polecana. Dotyczy to między innymi osób, które są bardzo zapracowane a zależy im na zdrowym odżywianiu. Takie osoby skorzystają z cateringu dietetycznego podwójnie – zdrowo jedząc i oszczędzając czas.

       Nie można także zapominać o osobach, które zmagają się z nadwagą. Tym catering dietetyczny także pomoże – wystarczy wybrać dietę indywidualną i odpowiednią kalorykę, która pozwoli na mądre zrzucanie nadprogramowych kilogramów. Do wyboru diety od 1200 do 2500 kal – zarówno dla tych, którzy planują w czasie diety ćwiczyć i takich, którzy chcą schudnąć przy pomocy tylko i wyłącznie diety. 

        Jeśli Twoje tempo życia jest zdecydowanie za szybkie, pragniesz się zdrowo odżywiać, bądź jesteś na diecie – to dieta pudełkowa jest w sam raz dla Ciebie. Wygoda, oszczędność czasu i codzienna dostawa pysznego jedzenia – czego tu chcieć więcej? Spróbuj, a przekonasz się sam!