Dieta optimum

W większości przypadków diety FIT-Optimum są doskonałym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla większości adeptów zdrowego trybu życia. Starannie dobrane nieprzetworzone produkty gwarantują naszemu organizmowi najwyższej klasy paliwo do optymalnego funkcjonowania. . W niektórych przypadkach dieta FIT-Optimum może nie być idealna dla wszystkich. Może to być spowodowane alergiami pokarmowymi lub nadwrażliwością, rodzinną historią poważnych schorzeń, takich jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi i choroby sercowo-naczyniowe, problemy z nerkami spowodowane przewlekłą niewydolnością nerek lub inne przyczyny.

               Skrupulatnie obliczona kaloryczność zestawów FIT-Optimum gwarantuje pełną kontrolę nad poziomem otłuszczenia naszego ciała. Odpowiednie dobranie kaloryczności diety, w oparciu o podstawowe informacje o Tobie, gwarantują efekty w redukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz poprawę samopoczucia i wydajności organizmu.

               Diety FIT-Optimum to, w porównaniu do konkurencji, najpewniejsza, najtańsza i najbardziej ekskluzywna recepta na smukłą Fit sylwetkę. – Początkującym zaleca się szczegółowy plan przewodni, taki jak dieta FIT-Optimum.

               Zestawy FIT-Optimum są idealnym dopełnieniem do zdrowego trybu życia dla osób, które w codziennym pędzie za karierą i obowiązkami, wysoko cenią czas stracony na przyrządzaniu posiłków i w kolejce po zakup produktów. Zestawy G-FIT-Optimum zawierają przemyślane wytyczne, które są wstępnie porcjowane i odmierzone gotowe do gotowania posiłków. Produkty te są przeznaczone do szybkiego i łatwego gotowania przy minimalnych nakładach na przygotowanie.

             Diety optimum układane są wedle zasady 50-30-20. Liczby te wyrażają procentowy udział kalorii pochodzących, odpowiednio, od węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Tak zbilansowana dieta jest, w większości przypadków, najefektywniejsza, aby dostarczyć organizmowi niezbędnej do zdrowego funkcjonowania energii.